Mimari Aydınlatma

Mimari Aydınlatma: Binalara Yeni Bir Perspektif Katmak

Günümüzde, mimari aydınlatma sadece bir bina veya yapının ışıklandırılması değil, aynı zamanda bir sanat eseri haline getirilmesi anlamına geliyor. Bu büyüleyici dönüşümün merkezinde ise LED teknolojisi bulunuyor. DMXWallwasherLinear LED BarPixel LED ve hareketli ışık gibi terimler, mimari LED aydınlatma dünyasının temel taşları haline gelmiştir.

Mimari LED Aydınlatma, binaların sadece gece görünürlüğünü artırmakla kalmaz, aynı zamanda birer sanat eseri haline gelmelerini sağlar. DMX kontrol sistemleri, Wallwasher, Linear LED Bar, Pixel LED ve hareketli ışık gibi teknolojiler, bu dönüşümün temel taşlarıdır. Izzet Aslan gibi vizyoner aydınlatma tasarımcıları ise bu teknolojileri kullanarak binalara yeni bir perspektif kazandırır ve aydınlatmanın sınırlarını zorlar. Mimari aydınlatma, gelecekte de tasarım ve estetik açıdan sınırsız olanaklar sunmaya devam edecektir.

Projeler

Süzer Plaza

Mimari Aydınlatma Hizmetleri

MİMARİ AYDINLATMA TASARIMLARI

Mimari Led Aydınlatma Tasarımlarını her proje için farklı hazırlıyoruz. Projenin konumu en önemli faktörlerden biri, insanların o binayı görebildikleri en uzak noktadan, en yakın noktadan ve çevresinde bulanan diğer binaların mimari şekillerinden başlıyoruz.

Mimari Led Aydınlatma Tasarımlarımı hazırlarken müşteri ile yaptığımız ön görüşmede bize bize ne istediğinizi anlattığınızda bunu dikkate alarak bütçeye uygun çalışmalarda hazırlıyoruz.

Binaları ışıkla giydirmek bir çok insan için çok fazla gibi görünmekte, ama yeni dünya yapısında insanlar artık karanlık binalardan hoşlanmıyor ve gündüzleri olduğu kadar geceleride renkli bir şehirde yaşamayı seviyorlar.

Mimari Aydınlatma Tasarımlarımda kontrol edilebilir Led Aydınlatma teknolojini kullanıyorum, bu bize aydınlatma özgürlüğünü sağlıyor. Kontrol edilebilir mimari aydınlatma teknolojisi temelinde DMX yani adreslenebilir led ürünlerini kullanır.

Günümüzde Mimari Aydınlatmalarda ürünlerin kaliteleri oldukça yükselmiştir, her konuda olduğu gibi burada da tasarımlar ve görsel sunumlar yani animasyonlar projenin gerçekleşmesinde büyük rol oynamaktadırlar.

PROJE YÖNETMENLİĞİ & PROJE TAKİBİ

Mimari Aydınlatma Tasarımlarının en önemli aşamlarından biri olan proje yönetimi ve takibi konusunda hizmet vermekteyim. Projelerin uygulama aşamlarında projenin başında olmak ve her ürünün yerine doğru montajlanıp sistemin doğru bir şekilde çalıştığını takip ediyorum.

blank
blank
MİMARİ AYDINLATMA UYGULAMALARI

Mimari Led Aydınlatma Tasarımlarını diğer bir aşaması olan uygulama saha pratiğine ve ürün montaj kabiliyetine dayalıdır. Konusunda uzman ekiplerimiz ile ister yüksekte çalışma ister normal montaj aşamalarında oldukça hızlı ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Mimari Led Aydınlatma Projeleriniz için konusunda uzman ekibimizle profesyonel çözümler üretiyor ve uygulama yapılacak zemine göre montaj detayları üretiyoruz.