Hizmetlerimiz

"Mimari aydınlatma, mekanları ruhunun dansıyla aydınlatır, her yapının hikayesini ışığın büyülü dokunuşuyla anlatır."

MİMARİ AYDINLATMA TASARIMLARI

Mimari Led Aydınlatma Tasarımlarını her proje için farklı hazırlıyoruz. Projenin konumu en önemli faktörlerden biri, insanların o binayı görebildikleri en uzak noktadan, en yakın noktadan ve çevresinde bulanan diğer binaların mimari şekillerinden başlıyoruz.

Mimari Led Aydınlatma Tasarımlarımı hazırlarken müşteri ile yaptığımız ön görüşmede bize bize ne istediğinizi anlattığınızda bunu dikkate alarak bütçeye uygun çalışmalarda hazırlıyorum.

Binaları ışıkla giydirmek bir çok insan için çok fazla gibi görünmekte, ama yeni dünya yapısında insanlar artık karanlık binalardan hoşlanmıyor ve gündüzleri olduğu kadar geceleride renkli bir şehirde yaşamayı seviyorlar.

Mimari Aydınlatma Tasarımlarımda kontrol edilebilir Led Aydınlatma teknolojini kullanıyorum, bu bize aydınlatma özgürlüğünü sağlıyor. Kontrol edilebilir mimari aydınlatma teknolojisi temelinde DMX yani adreslenebilir led ürünlerini kullanır.

Günümüzde Mimari Led Aydınlatmalarda ürünlerin kaliteleri oldukça yükselmiştir, her konuda olduğu gibi burada da tasarımlar ve görsel sunumlar yani animasyonlar projenin gerçekleşmesinde büyük rol oynamaktadırlar.

PROJE YÖNETMENLİĞİ & PROJE TAKİBİ

Mimari Aydınlatma Tasarımlarının en önemli aşamlarından biri olan proje yönetimi ve takibi konusunda hizmet vermekteyim. Projelerin uygulama aşamlarında projenin başında olmak ve her ürünün yerine doğru montajlanıp sistemin doğru bir şekilde çalıştığını takip ediyorum.

MİMARİ AYDINLATMA UYGULAMALARI

Mimari Led Aydınlatma Tasarımlarını diğer bir aşaması olan uygulama saha pratiğine ve ürün montaj kabiliyetine dayalıdır. Konusunda uzman ekiplerimiz ile ister yüksekte çalışma ister normal montaj aşamalarında oldukça hızlı ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Mimari Led Aydınlatma Projeleriniz için konusunda uzman ekibimizle profesyonel çözümler üretiyor ve uygulama yapılacak zemine göre montaj detayları üretiyoruz.